Základní škola a mateřská škola. Šumná, okres Znojmo

ŠUMNÁ 92, 671 02; e-mail: zssumna@zssumna.cz; tel.: 515 291 299; IČ 750 223 20


Hlavní obsah

Kontakty

Základní a Mateřská škola Šumná

Šumná 92
671 02 Šumná
okr. Znojmo

tel.: 515 291 299

 
 jméno, příjmení, titulfunkcekontakt

1

Richard Nekula Mgr.   

 ředitel

 Tel: 515 291 299, nekula@zssumna.cz

2 Pavel Kučera Mgr. zástupce ředitele Tel: 515 291 299, kucera@zssumna.cz
3 Miroslava Trojanová Mgr. třídní učitelka 2. ročníku trojanova@zssumna.cz
4 Hana Slabá Mgr. třídní učitelka 3. a 4. ročníku slaba@zssumna.cz
5 Jindřiška Nováková Mgr. třídní učitelka 1. ročníku novakova@zssumna.cz
6 Hana Stӓrzová Ing. třídní učitelka 7. ročníku starzova@zssumna.cz
7 Petr Sklenář Mgr.    

třídní učitel 8. ročníku

sklenár@zssumna.cz
8 Tomáš Zezula Mgr. třídní učitel 9. ročníku zezula@zssumna.cz
9 Lucie Stehlíková Mgr. třídní učitelka 5. ročníku, školní metodik prevence stehlikova@zssumna.cz
10 Diana Sklenářová Mgr. učitelka, výchovný poradce sklenarova@zssumna.cz
11 Vladislava Smékalová Mgr. třídní učitelka 6. ročníku smekalova@zssumna.cz
12 Jarmila Kratochvílová vychovatelka ŠD kratochvilova@zssumna.cz
13 Pavlína Zachová vychovatelka ŠD, asistent pedagoga  
14 Jana Křížová asistent pedagoga  
14 Libor Valenta školník 737 576 977
15 Hana Tobolková uklízečka  
16 Jiřina Klinerová uklízečka  
17 Jitka Zedníková uklízečka  
18 Yvona Valičová účetní, vedoucí školní jídelny 515 291 010, valicova@zssumna.cz
19 Zdeňka Svozilová vedoucí kuchařka  
20 Marcela Golombová kuchařka  
21 Jana Chaloupková vedoucí učitelka MŠ Šumná Mob: 606 844 143,Tel: 515 291 071 chaloupkova@zssumna.cz
22 Hana Fučíková učitelka MŠ Šumná, asistent ped.  
23 Miroslava Stehlíková školnice MŠ Šumná  
24 Dana Vrzáková učitelka MŠ Horní Břečkov 515 291 518
25 Ilona Martínková školnice MŠ Horní Břečkov  
26 Jitka Šebková Mgr. výuka náboženství, asistent ped.  
27 Jiří Čírtek                    mzdový účetní  

 

aktualizováno: 6. 10. 2015
 

Novinky a akce

01. 06. 2016


CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU 2016

4.6. – Den dětí – běh o perníkové srdce 9:00 – 12:00
6.6. – Projekt – zaniklé obce /Jevišovice - 8. ročník
7.6. – výlet pro žáky náboženství
8.6. – školní výlet – Vidapark Brno - 6. ročník
8.6. – divadelní představení- vybraní žáci
9.6. – den s lesy ČR – žáci I. stupeň
9.6. – atletická olympiáda Kravsko - vybraní žáci
14.6. – 16.6. - školní výlet – Pasohlávky - 7. ročník
15.6. – školní výlet – Jihlava ZOO - žáci I. stupeň
16.6. - školní výlet - Třebíč - 5. ročník
16.6. – Projekt – zaniklé obce /Blížkovice - 8. ročník
Závod tělesné zdatnosti –„Dukelák“ – termín bude upřesněn
Mezinárodní fotbalové utkání – termín bude upřesněn
23.6. – kontrola a odevzdání učebnic
28.6. – slavnostní vyřazení žáků 9. roč. – 18:00
30.6. – vydání vysvědčení 7:45 – 8:30




Menu stránek


Copyright a aktualizace Webu

© 2008 - 2022 Základní a Mateřská škola Šumná; web vytvořil a provoz zajišťuje EVNITE s.r.o.; administrace